Domů > MATRACE PODĽA TYPU > 100% Latexové matrace

100% Latexové matrace

Latexové matrace sú špičkou v našej ponuke a medzi zákazníkmi sú veľmi obľúbené. Prejavuje sa u nich veľmi silná bodová elasticita čo znamená, že k deformácii dochádza iba v mieste zaťaženia. Vzhľadom k tejto vlastnosti matrace perfektne podopierajú telo v akejkoľvek pozícii. Matrac priamo vyrábame a ponúkame bez marže predajcov (rovnú z výroby k vám). Doprava ZADARMO našimi vozidlami.
Štítky
Price
Vynulovať filter
Zobrazujem tovar 1 - 10 z 10
Zobrazujem tovar 1 - 10 z 10

Latexové matrace

Latexové matrace sú špičkou v našej ponuke. Medzi zákazníkmi sú veľmi obľúbené a ponúkajú pohodlie neporovnateľné s inými typmi materiálov. Prejavuje sa u nich veľmi silná bodová elasticita čo znamená, že k deformácii dochádza len v mieste zaťaženia a už veľmi blízky okolitý priestor je tlakom úplne neovplyvnený. Vzhľadom k tejto vlastnosti matraca perfektne podopierajú telo v akejkoľvek pozícii. Ďalšou zásadnou výhodou je vynikajúca priedušnosť latexových matracov. Použitý materiál je tvorený milióny vzájomne prepojených buniek, ktoré s každým pohybom tela nasávajú čerstvý vzduch a ten je následne rovnomerne distribuovaný v celom objeme. Počas spánku tak dochádza k úplne prirodzenej cirkulácii vzduchu okolo tela.

Prírodná latexová pena má tiež najlepšiu bakteriostatické a baktericídne vlastnosti, ktoré sú neporovnateľné s akoukoľvek inou syntetickou penou. Matrac z latexu sa výborne prispôsobujú tvaru tela, sú ideálne pre polohovacie rošty a majú dlhú životnosť. Pre zvýšenie tuhosti a tvrdosti býva jadro vystužené doskami s kokosovými vláknami, alebo zo studenej peny o vysokej objemovej hmotnosti.