Domů > MATRAC BEZ LEPIDIEL

MATRAC BEZ LEPIDIEL

Matrace vyrobené bez použitia lepidiel dosahují vysokých ortopedických vlastnosti vďaka špeciálnym prelisom. Jednoduchým otočením medzi mäkšou a tuhšou stranou minimalizuje riziko zlej voľby tuhosti. Doprava ZADARMO.

Matrace sú polohovateľné. Významným prvkom je ergonomické zónovanie matraca. Vzduchové kanáliky zaisťujú dokonalé vetranie a tým sa zamedzuje usadzovaniu roztočov a plesní. Každá matrac je už v základe vybavena poťahom z Aloe Vera (za poťah nič nepriplácate). Matrace priamo vyrábame, marže poskytované obvykle prepredajcom, nechávame vám (zľavy až 57%).
Štítky
Price
Vynulovať filter
Zobrazujem tovar 1 - 8 z 8
Zobrazujem tovar 1 - 8 z 8
Matrace vyrobené bez použitia lepidiel. Značkové peny Eurofoam ®, dosahujúce vysoké ortopedické vlastnosti, matrace sú spojené pohromade vďaka špeciálnym prelisom. Materiály sú rôznych tuhostí. Každá strana matraca má inú tuhosť. Možnosť výberu tuhosti ložnej plochy jednoduchým otočením matraca medzi mäkšou a tuhšou stranou minimalizuje riziko zlej voľby tuhosti. Matrace sú vyrobené bez použitia lepidla. Doprava ZADARMO.

Významným prvkom je ergonomické zónovanie matraca. Vzduchové kanáliky zaisťujú dokonalé vetranie a tým sa zamedzuje usadzovaniu roztočov a plesní. Matrace sú polohovateľné. Záruka je 3 a viac rokov.

Každý matrac je už v základe (nič nedoplácate) vybavený luxusným poťahom, ktorý obsahuje výťažok známej rastliny Aloe Vera, ktorá má pozitívny vplyv na pokožku ľudského tela, pôsobí antibakteriálne.

Doprava je vykonávaná našimi vozidlami. Poskytujeme zľavy až -57% na skladové kusy. Tak vysoké zľavy si môžeme dovoliť preto, že matrace priamo vyrábame, nemusíme teda poskytovať marže prepredajcom, môžeme ich nechať priamo vám.