Domů > DOPLNKY K MATRACOM > Matracový chránič nepromokavý KOMFORT
Bežná cena Akciová cena
37,00 €
49,00 €
57,00 €
65,00 €
74,00 €
DOPLŇKY K MATRACÍM

Matracový chránič nepromokavý KOMFORT

Doporučujeme

4176 

Je vyrobený z bieleho froté vonkajšia strana: 70% bavlny + 30% polyester s nánosom nepriepustného a priedušného polyuretánu zakončená lemovkou, rohy sú opatrené gumičkou proti posunu po matraci Výhoda

Zadajte rozmer
šírka    x
dĺžka  cm
Cena s DPH
37,00 €
ks  
Informácie o produkte

Špeciálny poťah Sanitized Treatment. Nepremokavý chránič poťahov vhodný pre všetky typy ponúkaných matracov. Vonkajšia strana je vyrobená z bieleho Froté 100 g / m2 v zložení 70% bavlna / 30% polyester s nánosom nepriepustného a priedušného polyuretánu. Froté je veľmi príjemné na dotyk a v styku s pokožkou udržuje teplo a má absorbčné schopnosti. Nános polyuretánu zabraňuje prieniku vody, moču, krvi a iných telesných tekutín - použitie pri inkontinencii. Chránič je zakončený lemovkou a rohy sú opatrené gumičkou, ktorá zabraňuje posunu po matraci.

Poťah spoľahlivo zabraňuje prenikaniu tekutín k matracu, absorbuje vlhkosť a navyše má aj antibakteriálne účinky. Táto ochrana zaisťuje maximálne možné hygienické prostredie, zabraňuje znečisteniu matraca a v neposlednom rade aj významne predlžuje jej životnosť. Chránič matraca je možné prať do 95 ° C.
ÖKO-TEX Standard 100, Produktklasse I - Babyartikel (zdravotný certifikát pre materiály v styku s pokožkou aj pre deti do troch rokov).
rezistentné voči MRSA (meticilín-resistant Staphylococcus aureus
Sanitized Treatment sanitized
Materiál je ošetrený špeciálnou úpravou Sanitized
odolný proti plesniam a baktériám
pranie (až 95 ° C).

 


Detailné fotografie