Bežná cena Akciová cena
696,00 € 347,00 €
952,00 € 478,00 €
1 110,00 € 558,00 €
-50%
MATRACE DLE TYPU/Matrace z paměťové pěny

Matrace VISCO ERGONOMIC

4793 

výška matraca 23 cm, nosnosť 150kg, tvrdšie matrace tvrdosť H4, snímateľný a prateľný poťah ALOE VERA, záruka 5 rokov

Zadajte rozmer
šírka    x
dĺžka  cm
Cena s DPH
696,00 € 347,00 €

Výběr zipu
Zip ze dvou stran matrace - bez příplatku
Zip ze čtyř stran matrace - dělitelný na dvě části
Cena s DPH
696,00 € 347,00 €
ks  
Informácie o produkte

Matrace VISCO ERGONOMIC to je veľmi kvalitný sendvičový zónový matrac je vyrobený zo špeciálnej vysoko pružnej studenej pěny.Jádro tejto špeciálnej matracetvoří trojrozmerná štruktúra kociek zaručujúce kvalitný provzdušnění.Lehací plochu matraca tvorí cca 4cm lenivej peny, ktorá reaguje na telesné teplo a tým mení svoju hustotu a dokáže sa prispôsobiť všetkým krivkám tela a nedochádza tak k otlakom obmedzujúcim krvný oběh.Díky tejto konštrukcii si zachováva vynikajúce ortopedické vlastnosti. Viscoelastická pena vyniká výraznou priedušnosťou a tvarovou stálostí.Je zárukou kvalitného komfortu pri ležaní a spánku (na boku, chrbte a pod.), A nedochádza tak k otlakom obmedzujúcim krvný obeh.

Zloženie matraca:
4 cm vysoká viskoelastická pena RG 5012 s tvrdosťou H4
18cm špeciálna vysoko pružnú penu EuroFoam® 35kg m / 3 - jadro tohto matraca tvorí z jednej strany trojrozmerná štruktúra kociek zaručujúce kvalitné prevzdušnenie.

Matrac je opatrená luxusným poťahom, ktorý obsahuje výťažok známej rastliny Aloe Vera barbaensis z rodu ľaliovitých. Má pozitívny vplyv na pokožku ľudského tela, pôsobí antibakteriálne. Postupne sa uvoľňujúce extrakt z AloeVera umožňuje dokonalú relaxáciu vo spánku.Potah je príjemný na dotyk, priedušný, snímateľný a prateľný do 40 ° C. Exkluzívny látka Aloe Vera s vysokým podielom bavlny je prešitá termorounem z dutého polyesterového vlákna, ktoré zaručuje veľmi dobré vetranie matraca. Poťah je vhodný pre alergikov a astmatikov a zároveň má antibakteriálne účinky.

tvrdšie matrace H4, nosnosť do 150kg, možno polohovať.
výška jadra matraca cca 22cm
výška matraca s poťahom cca 23
odporúčané uloženie na pevný alebo lamelový rošt - min.28 lamiel
Záruka 5 rokov na jadro matraca
Záruka 2 roky na poťah matraca

Príslušenstvo