Domů > MATRACE PODĽA TYPU > Matrace antibakteriální KLAUDIE
Bežná cena Akciová cena
545,00 € 273,00 €
624,00 € 312,00 €
-50%
MATRACE DLE TYPU

Matrace antibakteriální KLAUDIE

DOPRAVA ZADARMO AKCIA MESIACA

4612 

Antibakteriálne matrac z peny ULTRAFESH, výška 20 cm, nosnosť 120 kg, snímateľný a prateľný poťah

Zadajte rozmer
šírka    x
dĺžka  cm
Cena s DPH
545,00 € 273,00 €

Výběr zipu
Zip ze dvou stran matrace - bez příplatku
Zip ze čtyř stran matrace - dělitelný na dvě části
Cena s DPH
545,00 € 273,00 €
ks  
Informácie o produkte

Klaudie je antibakteriálny matrac sendvičovej konštrukcie s výškou 20 cm. Jedná sa o stredne tvrdý model, ktorý je navrhnutý pre maximálne zaťaženie 120kg. Matrac je polohovateľná a odporúča sa kombinovať s pevným alebo lamelovým roštom s aspoň 18 lamelami.

Konštrukcia matraca vychádza z kombinácie značkových nemeckých pien Carpenter ® s antibakteriálnymi penami Sanitized® zo Švajčiarska. Antibakteriálne pena zabraňuje množeniu plesní, baktérií a ďalších nežiaducich organizmov, čím zaisťuje maximálne hygienické prostredie. Táto pena je dermatologicky testovaná a voči ľudskej pokožke sa jedná o maximálne šetrný materiál.

Na ložnej plochy je potom použitá profilovaná pena Carpenter ®, ktorá má na každej strane inú tuhosť. Tvrdosť spacie plochy tak možno zvoliť jednoduchým otočením matraca. Ergonomické zónovania napomáha ideálne podpore tela pri spánku a zaisťuje kvalitný a hodnotný odpočinok.

Matrace sú opatrené luxusným poťahom, ktorý obsahuje výťažok známej rastliny Aloe Vera z rodu liliovitých. Ten má pozitívny vplyv na pokožku ľudského tela a navyše pôsobí antibakteriálne. Poťah je príjemný na dotyk, priedušný, snímateľný a prateľný do 40 ° C. Je vhodný aj pre alergikov a astmatikov.

Na matrac je poskytovaná záruka 3 roky

Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránkach s týmto súhlasíte. Viac informácií