Domů > MATRACE PODĽA TYPU > Matrac VITAL PUR
Bežná cena Akciová cena
MATRACE DLE TYPU

Matrac VITAL PUR

4418 

výška matraca 16 cm, nosnosť 120kg, stredná tvrdosť H2 / H3, mäkšia a tvrdšia strana matracesnímatelný a prateľný poťah ALOE VERA

Zadajte rozmer
šírka    x
dĺžka  cm
Cena s DPH

Výběr zipu
Zip ze dvou stran matrace - bez příplatku
Zip ze čtyř stran matrace - dělitelný na dvě části
Cena s DPH
ks  
Tovar sa už nepredáva
Informácie o produkte

Vysoko kvalitný sendvičový matrac s výškou 16 cm tvoria dve profilované dosky z kvalitnej vysoko elastickej zónové peny, doplnené o tretí dosku pre vyšší komfort ležania a predĺženie životnosti matraca. Každá strana matraca má inú tuhosť a veľmi Vysokov váhovú toleranciu, teda je vhodná takmer pre všetkých užívateľov, ako pre deti, tak aj pre páry s rozdielnymi požiadavkami. Každý si môže zvoliť tvrdšie alebo mäkšie stranu jednoduchým otočením matraca. Vďaka svojej konštrukcii si zachováva vynikajúce ortopedické vlastnosti a vysokú úžitkovú hodnotu po dlhú dobu. Ložná plocha oboch dosiek je profilovaná do vlniek, ktoré zaístí dokonalé vetranie matraca a zabráni zadržiavanie vlhkosti vo vnútri matraca.

Zloženie matraca:
3,5cm vysoká zónová profilovaná komfortná pena 25kg / m3
8cm vysoká pur pena 25kg / m3
3,5cm vysoká komfortná pena 23kg / m3
Celková výška matraca vč.potahu je 16cm.

Matrac je opatrená luxusným poťahom s výťažkom z rastliny Aloe Vera, ktorá má pozitívny vplyv na pokožku ľudského tela a pôsobí antibakteriálne. Postupne sa uvoľňujúce extrakt z AloeVera umožňuje dokonalú relaxáciu. Poťah je príjemný na dotyk, priedušný, snímateľný a prateľný do 60 ° C. Exkluzívny látka Aloe Vera s vysokým podielom bavlny je prešitá termorounem z dutého polyesterového vlákna, ktoré zaručuje veľmi dobré vetranie matraca. Poťah je vhodný pre alergikov a astmatikov a zároveň má antibakteriálne účinky.
Matrac musí byť uložená na pevnom alebo lamelovom rošte s minimálne 18 lamelami!
Matrac možno aj polohovať, preto ju môžu používať aj osoby dlhodobo pripútané na lôžko.

Záruka:
Jadro matraca 3 roky.
Poťah matraca 2 roky.

Potrebujete iný rozmer matraca? Stačí poslať dotaz a požadované rozmery. Vyrobíme Vám matrace priamo na mieru!
Ak chcete, aby Vám nový matrac slúžila čo najdlhšie, je potrebné sa o ňu správne starať! Ako? Prečítajte si v článku Správna starostlivosť o matrac.


Príslušenstvo