Běžná cena Akční cena
96,00 €
129,00 €
150,00 €
MATRACE DLE TYPU/Matrace z komfortní pěny

Matrac FLEXI ALOE VERA

DOPRAVA ZADARMO AKCIA MESIACA

4379 

výška matraca 14 cm, nosnosť 120kg, stredná tvrdosť H3, obojstranné použitie matrace, snímateľný a prateľný poťah ALOE VERA

Zadejte rozměr
šířka    x
délka  cm
Cena s DPH
96,00 €
ks  
Informace o produktu

Za túto cenu najlepšie na trhu! Vysoko elastická zdravotné matrace, 7 zón, obojstranné použitie (pre ženy aj pre mužov). Antialergický poťah z Aleo Vera! Lepšie to už byť nemôže.
Konštrukcia matraca sa skladá zo značkových Nemeckých pien EuroFoam® a Carpenter ® dosahujúci vlastností studených pien v kombinácii Luxusné matraci tvoria dve profilované dosky z kvalitnej vysoko elastickej sedemzónové peny o vyššej objemovej hmotnosti.

Matrac je vhodná ako pre ženy, tak pre mužov, dokonca aj pre deti!
Každá doska má inú tuhost.Možnost výberu tuhosti ložnej plochy medzi mäkšie a tuhšie minimalizuje riziko zlej voľby tuhosti matraca. Matrac je vhodný aj pre deti, ale aj pre páry s rozdielnymi požiadavkami na tuhosť lůžka.Díky tejto konštrukcii si zachováva vynikajúce ortopedické vlastnosti a vysokú úžitkovú hodnotu, kde si užívateľ môže zvoliť tvrdší alebo mäkšie stranu matraca pouhýn otočením matraca.

Ložná plocha oboch dosiek je profilovaná kombináciou masážnych nopkov (jemné bodové premasírovanie pokožky), relaxačného profilu (pre zvýšenú intenzitu masáže v menej zaťažených miestach) a hlbokého profilu (v miestach najväčšieho zaťaženia podporuje uvoľnenie svalstva). stredne tvrdý matrac, nosnosť do 120kg, možno polohovať.

Poťah z Aloe Vera vhodný pre alergikov!
Matrac je opatrená luxusným poťahom, ktorý obsahuje výťažok známej rastliny Aloe Vera barbaensis z rodu ľaliovitých. Má pozitívny vplyv na pokožku ľudského tela, pôsobí antibakteriálne. Postupne sa uvoľňujúce extrakt z AloeVera umožňuje dokonalú relaxáciu vo spánku.Potah je príjemný na dotyk, priedušný, snímateľný a prateľný do 40C.Exkluzívní látka Aloe Vera s vysokým podielom bavlny je prešitá termorounem z dutého polyesterového vlákna, ktoré zaručuje veľmi dobré vetranie matrace.Potah je vhodný pre alergikov a astmatikov a zároveň má antibakteriálne účinky.

Záruka 2 roky
Výška: cca 14 cm
možno polohovať
Stredná tvrdosť H2 / H3, nosnosť do 120kg,
Doporučené uloženie na pevný alebo lamelový rošt-min.18 lamiel.
Možno vyrobiť akýkoľvek rozmer bez príplatku

obojstranné použitie - mäkšia strana pre ženy a tvrdšie pre mužov pre vysoký komfort pri ležaní a zotavujúcich spánok výborné ortopedické vlastnosti vyznačuje sa vysokou pružnosťou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou kvalitné jadro so 7 zónami pre dokonalé prispôsobenie obrysom tela veľmi dobrá podpora ramenné, bedrové a panvové oblasti vhodná pre alergikov.

Technické parametry
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací