Domů > MATRACE PODĽA TYPU > Detské matrace > Detská matrac Biotex - KOKOS
Bežná cena Akciová cena
92,00 €
128,00 €
MATRACE DLE TYPU/Dětské matrace

Detská matrac Biotex - KOKOS

DOPRAVA ZADARMO

4942 

Zloženie: Biotex - ovčia vlna - kokoslatexová doska, snímateľný a prateľný poťah do 60 ° C. Výška matraca 8 cm Rozmer 60 x 120 cm a 70 x 140 cm

Zadajte rozmer
šírka    x
dĺžka  cm
Cena s DPH
92,00 €
ks  
Informácie o produkte

Luxusná detská matrac s predĺženou životnosťou je vyrobená z kombinácie netkanej textílie BIO-TEX ovčia vlna a kokos-latexové dosky. Špeciálne zloženie matraca z netkanej textílie s kombináciou ovčej vlny - Biotex (jedinečný materiál pre výplňovou funkčnú vrstvu matracov s bezkonkurenčnou vzdušnosťou) ideálne viaže vlhkosť a rýchlo sa jej zbavuje (až o 30% rýchlejšie ako bežné používané materiály) má lepšiu priepustnosť pre vzduch a vodné paru a vynikajúce mechanické vlastnosti. Ideálne anatomické prispôsobenie krivke tela napomáha k optimálnej regeneráciu celého tela, čo v prípade matracov znamená zabezpečenie stálej cirkulácie vzduchu, ktorá napomáha udržať ideálnu teplotnú pohodu. Tento moderný a progresívny materiál spolu s celkovou konštrukciou matrac spĺňa tie najprísnejšie požiadavky kladené na zdravé spanie. Po ukončení životnosti matraca je recyklovateľný bez zaťažovania životného prostredia.

Matrac je opatrená luxusným poťahom, ktorý obsahuje výťažok známej rastliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitívny vplyv na pokožku ľudského tela a pôsobí antibakteriálne. Postupne sa uvoľňujúce extrakt z AloeVera umožňuje dokonalú relaxáciu v spánku. Poťah je príjemný na dotyk, priedušný, snímateľný a prateľný do 60 ° C. Exkluzívny látka Aloe Vera s vysokým podielom bavlny je prešitá termorounem z dutého polyesterového vlákna, ktoré zaručuje veľmi dobré vetranie matraca. Poťah je vhodný pre alergikov a astmatikov a zároveň má antibakteriálne účinky.
Výška matraca 8 cm, nosnosť do 50kg,
Pre túto matrac platí predĺžená ZÁRUKA 3 ROKY.
Za príplatok 16 Euro možno matrac opatriť špeciálnym poťahom Sanitized Treatment 

Froté 100 g / m2 v zložení 70% bavlna a 30% polyester s nánosom nepriepustného a priedušného polyuretánu. Froté je veľmi príjemné na dotyk a v styku s pokožkou udržuje teplo a má absorpčné schopnosti. Nános polyuretánu zabraňuje prieniku vody, moču, krvi a iných telesných tekutín - použitie pri inkontinencii seniorov aj dojčiat.
Možno prať pri teplote až 95 ° C.
ÖKO-TEX Standard 100, Produktklasse I - Babyartikel (zdravotný certifikát pre materiály v styku s pokožkou aj pre deti do troch rokov).

• rezistentné voči MRSA (meticilín-resistant Staphylococcus aureus
Sanitized Treatment sanitized
Materiál je ošetrený špeciálnou úpravou Sanitized:
• odolný proti plesniam a baktériám


Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránkach s týmto súhlasíte. Viac informácií