Bežná cena Akciová cena
49,00 €
77,00 €
MATRACE DLE TYPU

Baby PUR

4936 

Zloženie: značková Nemecká pena EuroFoam®, snímateľný a prateľný poťah do 60 ° C. Výška matraca 8 cm. Rozmer 60 x 120 cm a 70 x 140 cm

Zadajte rozmer
šírka    x
dĺžka  cm
Cena s DPH
49,00 €
ks  
Informácie o produkte

Matrac je vyrobená zo značkovej Nemecké peny EuroFoam®, ktorá dosahuje vlastností studených pien. Vďaka tejto peny novej generácie si zachováva matrac vynikajúce ortopedické vlastnosti, ktorá zaisťuje ideálnu polohu chrbtice v priebehu spánku. Vďaka svojej štruktúre umožňuje dokonalú výmenu vzduchu a vlhkosti. Matrac patrí medzi stredne tvrdé matrace s výškou 8cm a maximálnou nosnosťou 40 Kg. Tento model je možné kombinovať s polohovateľným roštom.
Svojimi vlastnosťami sa radí medzi najkvalitnejšie matrace a zaistí optimálnu mäkkosť a anatomicky správnu polohu chrbtice. Tiež je veľmi priedušná a navrhnutá špeciálne pre deti, ktorým poskytuje dokonalé podopretie tela.
Matrac je opatrená luxusným poťahom, ktorý obsahuje výťažok známej rastliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitívny vplyv na pokožku ľudského tela, pôsobí antibakteriálne. Postupne sa uvoľňujúce extrakt z AloeVera umožňuje dokonalú relaxáciu v spánku. Poťah je príjemný na dotyk, priedušný, snímateľný a prateľný do 60 ° C. Exkluzívny látka Aloe Vera s vysokým podielom bavlny je prešitá termorounem z dutého polyesterového vlákna, ktoré zaručuje veľmi dobré vetranie matraca.
Poťah je vhodný pre alergikov a astmatikov a zároveň má antibakteriálne účinky. Záruka 3 roky

Matrac dodávame len v rozmeroch 60 x 120 cm a 70 x 140 cm